REALIZACJE

Specjalizujemy się w profesjonalnym i szeroko rozumianym projektowaniu graficznym. Projektujemy i wdrażamy strony www, uczestniczymy w ich pozycjonowaniu. Kształtujemy i dbamy o wizerunek firm.
sie 0
0

– Monika Siwak-Kumor
Kancelaria Radcy Prawnego | kancelaria-siwakkumor.pl

„Miło nam zarekomendować Studio Reverse jako doświadczonego i rzetelnego partnera w realizacji materiałów reklamowych dla naszej firmy. Współpraca układa się bez zastrzeżeń na każdym etapie realizacji wszystkich zleceń.”

  Zobacz więcej
sie 0
0

– Dominika Piekorz-Skowrońska
texas-saloon.pl

„Studio wykonało dla nas nową stronę www. Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkiej i sprawnej współpracy. Dzięki nowej odsłonie naszej strony, pojawiło się mnóstwo nowych klientów za co bardzo dziękujemy”

  Zobacz więcej
sie 0
0

– Robert Romanek
Fotografia ślubna – fotoromanek.pl

Studio kreatywne Reverse wykonało dla mojej firmy nową stronę www. Bardzo miła współpraca, szybka i sprawna realizacja. Strona wykonana zgodnie z najnowszymi trendami.

  Zobacz więcej
sie 0
0

– Martyna Górniak-Pełech
Instituto Hispania | kurs-hiszpanskiego.pl

Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Studio wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, pomysłowością i dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje także szybka, terminowa realizacja zlecenia. Wydrukowane materiały cechują się wysoką jakością.

  Zobacz więcej