REALIZACJE

Specjalizujemy się w profesjonalnym i szeroko rozumianym projektowaniu graficznym. Projektujemy i wdrażamy strony www, uczestniczymy w ich pozycjonowaniu. Kształtujemy i dbamy o wizerunek firm.
Sklep internetowy e-ziaja.com
sty 2
2

Sklep internetowy – e-ziaja.com

e-ziaja.com E-ziaja.com to renomowany sklep internetowy powstały z myślą o zapewnieniu swoim Klientom pełnej gamy naturalnych kosmetyków Ziaja – jednego z wiodących producentów kosmetyków w Polsce.   Nasze zadanie Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wykonanie w pełni funkcjonalnego projektu e-commerce. Wdrożony przez nas sklep internetowy posiada wszystkie niezbędne walory nowoczesnej aplikacji internetowej. Jego obsługa została zoptymalizowana w taki sposób, że […]

  Zobacz więcej
wrz 0
sie 0
sie 1
kwi 2
2

Kancelaria Radcy Prawnego Siwak-Kumor

Wśród naszych Klientów znalazła się również pszczyńska Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Siwak-Kumor. Opracowaliśmy logo oparte na inicjałach naszego Klienta. Naszym założeniem przy projektowaniu logo była estetyka i prostota. Kolorystyka utrzymana jest w stonowanych szarościach i ciemnym błękicie, które oddają elegancję i pewność kojarzoną z branżą prawniczą.

  Zobacz więcej